Το Thessaloniki Stage Run είναι ένας νέος αγώνας επιπέδων στο περιαστικό δάσος της Θεσσαλονίκης, άρτια σχεδιασμένος για κάθε επίπεδο δρομέα, που κάνει φέτος τη παρθενική του εμφάνιση.
Για όσους θέλουν να δοκιμάσουν τις δυνάμεις τους για πρώτη φορά στα μονοπάτια, για όποιους έχουν κάποια μεγαλύτερη εμπειρία και έχουν ξεχυθεί σαν αερικά στα βουνά αλλά και για όσους θέλουν να ξεπεράσουν τον εαυτό τους, έχουμε σχεδιάσει τη κατάληλλη αγωνιστική εμπειρία.
Ο αγώνας αποτελείται από συνολικά τρία επίπεδα. Οι συμμετέχοντες καλούνται – και τους προτείνουμε – να τρέξουν και τους τρεις αγώνες της διοργάνωσης, ώστε να γευτούν στο σύνολο της, την εμπειρία του Thessaloniki Stage Run. Παρόλ’αυτά, δίνεται η δυνατότητα σε όσους το επιθυμούν να τρέξουν σε ένα ή και δύο αγώνες.
Τα 3 επίπεδα του Thessaloniki Stage Run είναι τα παρακάτω:
Για εγγραφή σε κάποιο άλλο αγώνα ακολουθήστε τα links